Apakšstilba formas korekcija ar implantāciju

Cik stundas jūs jau esat pavadījuši sporta zālēs, mēģinot iegūt ideālas, skaistas kājas. Ja viss bija velti darīts un rezultāti jūs neapmierina, apdomājiet plastisko apakšstilba formas korekciju izmantojot silikona implantus. Šī procedūra ir vienādi populāra gan sieviešu, gan vīriešu vidū, jo tievas vai izliektas kājas nedara skaistāku nedz vīrieti, nedz sievieti. Pārdomājiet operācijas iespējamību ja jums ir:

  • pārāk tievas kājas;
  • apakšstilba muskulatūras atrofija, nevienmērīgi  vai vāji attīstīti ikru muskuļi;
  • apakšstilba kaulu deformācija, piemēram, pārslimota rahīta rezultātā;

Apakšstilba  formas korekcijas operācija ietver sevī silikona implanta ievietošanu. Šai plastiskai operācijai tiek izmantotas silikona endoprotēzes ar gludu apvalku no daudzslāņainā silikona elastomēra. Apakšstilba korekcijai izmantojami simetriskie un anatomiskie implantu tipi. Atšķirība formā ir analoģiska atšķirībai starp apaļām un anatomiskām krūšu endoprotēzēm. Jau 3 – 4 nedēļas pēc operācijas jūs aizmirsīsiet par implanta esamību un varēsiet atgriezties pie jūsu ierastā dzīvesveida, izņemot to, ka tagad jūsu kāju ideālā forma visur izraisīs apbrīnu.

Taču jāpievērš uzmanība kontrindikācijām pret implantu ievietošanu. Kontrindikācijas, neskaitot ķirurģiskās, ir varikozo vēnu slimība un ortopediskās novirzes. Šādos gadījumos sākumā ir jānovērš atbilstošais stāvoklis un tikai tad jādomā par apakšstilba formas korekcijas operāciju.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu