Kāju pagarināšana

Neveikla sajūta sarunājoties ar cilvēkiem, kuri ir daudz garāki par tevi, kaut reizi parādās jebkuram cilvēkam. Taču dažiem cilvēkiem šī diskomforta sajūta seko visu dzīvi: pastāvīgi skatīties no apakšas uz augšu, pastāvīgi pierādīt apkārtējiem, ka tavs augums nav šķērslis karjerā un personīgajā dzīvē. Pēdējais ir īpaši ir aktuāls vīriešiem. Zinātniskie pētījumi apgalvo, ka vīrieši, kuri ir mazi augumā, biežāk cieš no vientulības, jo sievietes instinktīvi izvēlas lielākus partnerus. Dažreiz kaislā vēlme apmānīt dabu un paaugties kļūst par dzīves jēgu.

Mūsdienu medicīna piedāvā dažādas metodes, kas ļauj palielināt augumu: speciālie stiepšanās vingrinājumi un/vai hormonālā terapija. Diemžēl, šie līdzekļi ir efektīvi tikai tādos gadījumos, kad jums vēl nav aizvērušās kaulu augšanas zonas.  Ja kaulu augšanas zonas joprojām nav slēgušās, tad ir nepieciešama papildus hormonālā fona izmeklēšana, kura ļaus noskaidrot, vai jums ir iespējams palīdzēt. Ja kaulu augšanas zonas ir slēgušās, tad iespēju pastāvīgi izaugt nav.

Par laimi atliek vēl viena metode auguma palielināšanai, kuru pastāvīgi pielieto Latvijā. Tā ir ķirurģiskā operācija, kurā pielieto Kalnbērza aparātu, kuru izstrādāja profesors Konstantins Kalnbērzs un akadēmiķis Viktors Kalnbērzs. Mūsdienās Kalnbērza aparāts ir visoptimālakā un visefektīvakā metode pasaulē auguma pagarināšanai. Ar šīs metodes palīdzību profesors Kalnbērzs pagarina augšstilbu un apakšstilbu kaulus, tādējādi palielinot augumu.

Ekstremitāšu pagarināšanas kandidāti:

  • Vīrieši, kuri vēlas palielināt augumu
  • Tie, kas vēlas uzlabot proporcijas
  • Nanisms / ahondroplāzija
  • Pacienti ar dažādu ekstremitāšu garumu
  • Traumu sekas
  • Iedzimti kaulu defekti

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Finanses

no 3700 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu