Dzimuma maiņas operācija

Ikviens cilvēks ir radīts individuāls un īpašs. Taču dažos gadījumos kaut kas noiet greizi un cilvēks, kurš ārēji izskatās kā vīrietis ir apveltīts ar sievietes iekšējo pasauli, vai arī otrādi. Ko darīt šādos gadījumos? Šādi cilvēki mēģina apspiest sevī slēptā dzimuma īpašības un mēģina uzvesties tā kā tika mācīti, lai nesaņemtu apkārtējo nosodījumu, taču tas izraisa psiholoģiskas traumas, jo cilvēkiem jāpārvar sevi. Mūsdienu plastiskā ķirurģija ir spējīga pārvērst vīrieti, kurš jūt savu iekšējo sievišķo būtību, sievietē un sievieti, spējīgu ne vien just, bet arī demonstrēt savas vīrišķās īpašības un vērtības.

Transseksualitāte – pacienta anatomiskā dzimuma neatbilstība viņa psihiskajam stāvoklim. Mūsdienu plastiskai ķirurģijai ir pieejamas visdažādākās transformācijas. Dzimuma maiņa ietver sevī operāciju virkni, kuras vērstas uz pacienta ķermeņa radīšanu un uzlabošanu, un tā maksimālu atbilstību psihiskajam dzimumam.

Ārējo izskatu vajag mainīt, kad tas slēpj iekšējo būtību. Dzimumu jāmaina nevis tādēļ, lai kļūtu par skaistu sievieti, bet lai atbrīvotos no vīrišķām iezīmēm. Lai ārējais izskats atspoguļotu to, kas cilvēks ir īstenībā – vīrieti vai sievieti.

Dzimuma maiņas operācijas veikšanai ir jāpierāda, ka šāda sarežģītā plastiskā operācija ir nepieciešama. Kādēļ tas ir svarīgi? Jo nedrīkst veikt dzimuma maiņas operācijas cilvēkam ar psihiskām slimībām, un šādas operācijas diemžēl ir neatgriezeniskas.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

Individuāli

Atpakaļ darbā

Individuāli

Anestēzija

Pilnā

Finanses

5700 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu