Vēdera priekšējās sienas plastika

Kad tā ir nepieciešama?

Kādā veidā var atgūt slaidu, pievilcīgu ķermeņa formu, ja no tās ir palikušas tikai atmiņas? Ko darīt gadījumā, ja pastāvīgās diētas,  nogurdinošie treniņi nedod vēlamos rezultātus? Plastiskā ķirurģija mūsdienās spēj atrisināt šo problēmu. Sakarā ar mūsdienu tehnoloģiju attīstību, abdominālā plastika ir kļuvusi par vienu no visizplatītākajām metodēm plastiskajā ķirurģijā. Vēdera sienas formas korekcija vienlīdz bieži pielietojama gan vīriešu, gan sieviešu vidū. Vīriešiem raksturīgā aptaukošanās (ābola tipa) ir saistīta ar ādas tauku slāņa palielināšanos, kā arī vēdera sienas muskuļu vājumu. Sievietēm vēdera kontūru deformācija galvenokārt saistīta ar preses muskuļu izstiepšanos pēc grūtniecības un dzemdībām. Papildus jāatzīmē gadījumi, kad abdominoplastika ir nepieciešama, jo ievērojams svara zudums radījis pārlieku ādas atlikumu.

Ieguvums no operācijas

Abdominoplastika ir papildus metode cīņai ar lieko svaru, tā sniedz iespēju izveidot skaistu un pievilcīgu ķermeni. Var droši apgalvot, ka šī operācija atgriež pacientu pie pilnvērtīgas dzīves.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Anestēzija

Pilnā

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu