Kāju izliekuma korekcija

Pārsteidzoši, bet izrādās, ka visā pasaulē ir liels daudzums cilvēku, kuriem ir O-veida vai X-veida ceļa locītavu deformācijas problēma. Tādi pacienti brauc pie profesora Kalnbērza, un viņu vidū ir ne tikai sievietes, bet arī dažāda vecuma vīrieši.

Īpaši problemātiskas patoloģiski izliektas kājas ir jaunām meitenēm, kurām šādas kājas izraisa lielus kompleksus. Kaut gan apkārtējiem šāds izliekums var likties mazsvarīgs, taču pats cilvēks koncentrējas uz savām nepilnībām. Turklāt, līkas kājas nav tikai mazvērtības kompleksa attīstības cēlonis. Pierādīts, ka nevienmērīgi sadalītā slodze uz ceļa locītavas iekšējo un ārējo daļu izraisa to paātrinātu nodilšanu, agru artrozes attīstību, sāpes un deformācijas progresēšanu. Liels daudzums senioru nevar staigāt, jo kāju deformācija izraisa spēcīgas sāpes.

Kāju formu nosaka ne vien ekstremitātes mīksto audu kontūras, bet arī to biomehāniskā ass un apakšstilba/augšstilba attiecība. Pareiza biomehāniskā ass nosaka sabiedrībā tiek uztverta kā „slaidas kājas”. Uzskata, ka biomehāniskā kājas ass iet cauri augšstilba kaula galviņu, ceļgala kaula vidu un pirmo starppirkstu posmu. Anatomiskā apakšstilba ass sakrīt ar biomehānisko ekstremitātes asi. Šo datu novērtējumā balstās apakšējo ekstremitāšu formas korekcijas taktika, ko veic profesors Kalnbērzs.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Finanses

no 2150 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu