Mazo kaunuma lūpu labioplastija

Mūsdienās ir novērojama pieaugoša interese par mazo kaunuma lūpu korekciju estētiskos nolūkos, turklāt ne tikai to palielināšanu, bet arī noteiktas formas piešķiršanu.  Sievietes piešķir lielu nozīmi ne vien mazo un lielo kaunuma lūpu pareizām proporcijām, bet arī to formas un robežu dabīgam izskatam, kā arī pēc iespējas mazākai krokainībai. Šajā jomā nav vispārpieņemtu skaistuma kanonu. Tos katra sieviete nosaka individuāli.

Mazo kaunuma lūpu deformācijas attīstības iemesli ir ļoti dažādi un visbiežāk vairāku faktoru noteikti. Dažas sievietes piedzimst ar deformāciju. Iegūto deformāciju var izraisīt mehāniska iedarbība: dzimumaktu, dzemdību laikā. Limfostāze un hronisks iekaisums vai kairinājums var bojāt estētisko izskatu. Mūsdienās izplatītā aizraušanās ar pīrsingu arī var ietekmēt mazo kaunuma lūpu izmēru un formu.

Labioplastika – nav tikai fizisko nepilnību novēršana. Mūsdienu pasaulē dzimumorgānu ķirurģijai nav tikai defekta novēršanas loma, bet arī psihoterapeitiska loma – sievietes sasniegumi un garīgais līdzsvars nereti  ir atkarīgi no to izskata, tādēļ, izlabojot savu nepilnību, sieviete kļūst pašpārliecināta.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 2 dienām

Anestēzija

Pilnā

Finanses

700 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu