Lipofilings

Lipofilings (jeb taukaudu reinjekcija) – tā ir moderna metodika sejas un ķermeņa defektu korekcijai, kā arī ādas atjaunināšanai un atsevišķu ķermeņa/sejas daļu tilpuma palielināšanai. Tā kā procedūra ir mazinvazīva ar savu taukaudu pielietošanu, tai praktiski nav kontrindikāciju.

Tādējādi lipofilings ir lielisks, salīdzinoši lēts veids kā var koriģēt sejas kontūras, kā arī atjaunināt sejas un roku ādu, uzlabot rētu ārējo izskatu. Bez tam ir iespējams arī koriģēt defektus, kas ir palikuši pēc operācijām (krūšu palielināšana, liposakcija u.c.).

PROCEDŪRAS APRAKSTS.

Operācija biežāk tiek veikta lokālā anestēzijā, bet atsevišķos gadījumos ir iespēja to izdarīt vispārīgajā anestēzijā. Tas ir atkarīgs no ievadāmā taukaudu daudzuma, operācijas mēroga un pacienta vēlmēm. “Nevajadzīgus” taukaudus reinjekcijai var ņemt no vēdera, gurniem, sēžas, roku un ceļu apvidiem.

Pēc nelielas liposakcijas iegūtie taukaudi tiek ievietoti centrifūgā, lai atdalītu asinis, lokālo anestētiķi un piemaisījumus (tas ir īpaši svarīgi, jo tieši no tā ir atkarīgs, kāds injicēto taukaudu daudzums paliks pēc tam). Vidēji pēc procedūras paliek 70% injicētu tauku.

Pēc centrifugēšanas iegūtie “attīrītie” tauki tiek ievadīti nepieciešamajos sejas vai ķermeņa apvidos. Operācija vidēji ilgst 30-90 minūtes.  Pēc vairākām stundām pēc procedūras pabeigšanas pacients var doties uz mājām. Pietūkums, zilumi un sāpju sindroms pēc procedūras kā likums nesaglabājas ilgāk par 2-3 dienām (atsevišķos gadījumos var saglabāties līdz 7-14 dienām).

Procedūras ilgums

No 1 h

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Anestēzija

Pilnā

Finanses

no 500 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu