Sejas lipofilings

PAGARINI SAVU JAUNĪBU!

Sievietes skaistums neapšaubāmi ir viens no dabas brīnumiem. Tomēr, ko darīt, ja savs atspoguļojums vairs nesagadā prieku? Ja dārgi krēmi, maskas, atjaunināšanas procedūras pie kosmetologa nedod vēlamo efektu, bet rezultāts pēc botoksa un hialuronskābes injekcijām (fileri) ir tik īslaicīgs?

Ja laiks pilnvērtīgai sejas ādas nostiepšanas operācijai vēl nav pienācis, vai nepietiek drosmes to paveikt, tad ir unikāla un salīdzinoši lēta metode, no kuras efekts vairākumā gadījumu saglabāsies mūžam ilgi.

LIPOFILINGS – tas ir tieši tas, kas vajadzīgs! Ar savu tauku injekciju palīdzību ir iespējama lūpu, apakšējo un augšējo plakstiņu, pieres, deniņu un vaigu apvidu, zoda korekcija, kā arī vispārēja grumbu nolīdzināšana (nazolabiālais apvidus, grumbas ap acīm u.c.)

Tādējādi var pilnībā atteikties no fileru (hialuronskābes) pielietošanas, jo lipofilings ne tikai novērš tilpuma defektus, bet arī veicina ādas atjaunināšanos, padarot to plānāku, maigāku un skaistāku. Bez tam injekciju atkārtošana nav nepieciešama, kā fileru gadījumos ik 6-9 mēn.

Lipofilinga metodei ir daudz priekšrocības:

  • DROŠĪBA. Alerģiskā reakcija ir pilnībā izslēgta, jo procedūras gaitā tiek pielietoti savi taukaudi.
  • ILGLAICĪGS EFEKTS. Vairākumā gadījumu efekts no procedūras saglabājas uz visu mūžu.
  • ATJAUNINĀŠANAS EFEKTS. Savu taukaudu un cilmes šūnu injekciju rezultātā audu barošana uzlabojas, līdz ar to atgriežas zaudētā ādas elastība un tvirtums, kā arī veselīga sejas krāsa.
  • ĒRTĪBA UN MOBILITĀTE. Procedūra ilgst tikai 30-90 minūtes un biežāk tiek veikta vietējās anestēzijas iedarbībā. Tāpēc jau pēc vairākām stundām pēc operācijas var droši doties uz mājām.
  • NELIELS TRAUMATISMS. Pēc procedūras tiek atstāta minimāla tūska un zilumi, kas normā pazūd jau pēc pāris dienām.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 2 h

Atpakaļ darbā

No 2 nedēļām

Anestēzija

Pilnā

Finanses

1000 EUR

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu