Krūšu palielināšana

Kad tā ir nepieciešama?

Gandrīz katra sieviete nav pilnībā apmierināta ar savu ārējo izskatu. Tas ir saistīts ar apkārtējo cilvēku uzskatiem un nepārvarāmu tieksmi pašpilnveidoties. Parasti sievietes visvairāk ir neapmierinātas ar savās krūts formu un izmēru. Kādai sievietei mēdz traucēt parāk lielas krūtis, cita cieš no parāk maza izmēra piena dziedzeriem, sapņojot par krūts palielināšanu. Ir arī tādas sievietes, kas grūti nopūšas, domājot par perfektu krūts formu. Krūts pacelšana un korekcija – ir tieši tas, kas ir vajadzīgs, lai katra sieviete spētu pilnā mērā sajust savu pievilcību un sievišķību. Prof. Kalnberzs piedāvā operāciju sēriju, kuru mērķis – sasniegt piena dziedzeru ideālus izmērus un formu.

Katrs lēmums ir atkarīgs no konkrētas sievietes ķermeņa īpatnībām. Galīgo lēmumu pieņem paciente pēc konsultācijas ar plastisko ķirurgu.

Operācijas ieguvumi. Operācija palīdz iegūt pašpārliecību, izvairīties no liekiem kompleksiem, jo katrai sievietei ir ārkārtīgi svarīgi justies skaistai.
Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1,5 h

Grieziens

Zem dziedzera. Individuāli

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Anestēzija

Pilnā

Finanses

2800 EUR

Implanti

Jebkura forma, augstākā kvalitāte

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu

Pirms un pēc bildes

Atsauksmes

Mans sapnis ir piepildījies. Beidzot esmu ieguvusi krūtis par kādām esmu sapņojusi ilgus gadus. Rezultāts perfekts, paldies Jums dakter.

Eva

34 gadi

Es esmu ļoti apmierināta ar savām jaunajām krūtīm, un ne tikai es 🙂  Paldies par Jūsu ieteikumu implantu izvēlē.

Marta

28 gadi

Perfekta forma, labāk kā jaunībā –  tieši tas, ko vēlējos. Es noteikti iesaku dr. Kalnbērzu, paldies.

Marija

39 gadi