Krūšu samazināšana

Kad tā ir nepieciešama?

Daudzas sievietes cieš no pārāk lielām, smagām krūtīm, kas laika gaitā pasliktina dzīves kvalitāti, kad neproporcionāla smaguma sadalījuma dēļ sāk deformēties mugurkauls, kas izraisa hroniskas sāpes. Diskomforta sajūta attīstās sāpju, kā arī ādas macerācijas vai citu ādas problēmu dēļ, kas rodas ādas krokās zem krūtīm. Pārāk lielas krūtis var būt par iemeslu ne vien sāpēm un diskomfortam, bet arī dažādām slimībām. Sievieti pēc krūšu samazināšanas cilvēki subjektīvi uztver kā jaunāku. Papildus atklājas lieliskas izvēles iespējas apģērbam, ko agrāk neļāva pārāk lielas krūtis, kuras varēja bojāt izskatu visnepiemērotākajos brīžos, atrodoties mazliet ne savā vietā.

Palielinātas krūtis ir arī fizisko aktivitāti ierobežojošs faktors. Bieži jaunām sievietēm ar pārāk lielām krūtīm ir problēmas pielāgoties sociālai videi.

Ievērojamas krūšu hipertrofijas vai  gigantomastijas redukcijas (samazinošā) mammoplastika ir operācija, kuras rezultāts sniedz pārliecinošu veselības stāvokļa uzlabošanu.

Konsultācija pie profesora Kalnbērza ļaus Jums ne tikai noteikt vēlamos operācijas iznākumus, bet arī iespējamos operācijas veikšanas variantus.

Procedūras ilgums

No 1,5 h

Grieziens

Zem dziedzera. Individuāli

Atpakaļ darbā

No 1 nedēļas

Anestēzija

Pilnā

Finanses

2100 EUR

Implanti

Jebkura forma, augstākā kvalitāte

Mēs realizēsim Jūsu vēlmes.

Vairāk kā 30 gadu pieredze plastiskajā ķirurģijā.

Uzdodiet jautājumu

Pirms un pēc bildes

Atsauksmes

Mans sapnis ir piepildījies. Beidzot esmu ieguvusi krūtis par kādām esmu sapņojusi ilgus gadus. Rezultāts perfekts, paldies Jums dakter.

Eva

34 gadi

Es esmu ļoti apmierināta ar savām jaunajām krūtīm, un ne tikai es 🙂  Paldies par Jūsu ieteikumu implantu izvēlē.

Marta

28 gadi

Perfekta forma, labāk kā jaunībā –  tieši tas, ko vēlējos. Es noteikti iesaku dr. Kalnbērzu, paldies.

Marija

39 gadi